• вентиляции Днепропетровск
  • автономное отопление Днепропетровск
  • монтаж кондиционера Днепропетровск
  • отделочные работы Днепропетровск
  • металлоконструкции Днепропетровск
  • Eredmények

    Az Unicornis Egri Íjász SE versenyeken elért eredményei

    2016.06.18-19. - 3D GP II., Felsőtárkány

    Molnár Brendon Ruben - kadet, HU - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - női, PBHB - I.hely
    Vinczepap Áron - mini, PBHB - I.hely
    Dúró Zsombor - gyerek, TRRB - I.hely
    Román Bálint Dániel - kadet, CU - II.hely
    Vereska Pál - férfi, PBHB - II.hely
    Kovács Dávid Bendegúz - mini, PBHB - II.hely
    Szabó Márton - gyerek, TRRB - II.hely
    Papp Enikő - ifi, TRRB - II.hely
    Dúró Gergő - mini, PBHB - III.hely

    2016.06.11. Bükkszentkereszt, 3D

    Román Bálint Dániel - kadet, CU - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - női, PBHB - I.hely
    Nahóczki Péter - férfi, TRLB - I.hely
    Vereska Pál - senior, PBHB - III.hely

    2016.05.21-22. Huszárokelőpuszta, 3D GP I.

    Román Bálint Dániel - kadet, CU - I.hely
    Lakatos Tamás - férfi, HU - II.hely

    2016.05.07. - Szögliget, 3D

    Román Péter - férfi, CU - II.hely
    Román Bálint Dániel - férfi, CU - III.hely

    2016.04.09. - 3D Évadnyitó, Tápiószentmárton

    Román Bálint Dániel - serdülő, CU - I.hely
    Nahóczki Péter - veterán, PBHB - I.hely
    Molnár Brendon Ruben - kadet, HU - I.hely
    Kovács Dávid Bendegúz - mini, PBHB - I.hely
    Lévai Gábor - kadet, PBHB - II.hely
    Papp Enikő - kadet, TRRB - II.hely
    Lakatos Tamás - férfi, HU - III.hely

    2016.03.19-20. - Teremíjász Országos Bajnokság, Kecskemét

    Román Bálint Dániel - kadet, csigás - I.hely Magyar Bajnok!!!
    Farkasné Tóth Katalin - női, tradicionális - I.hely

    2016.02.21. - IFAA Terem Magyar Bajnokság, Budapest

    Farkasné Tóth Katalin - női, tradicionális - I.hely Magyar Bajnok!!!
    Molnár Brendon Ruben - kadet, csigás - II.hely

    2016.02.19-20. - 3D Terem Európa Bajnokság, Budapest

    Nahóczki Péter - veterán, tradicionális - I.hely - Európa Bajnok!!!

    2016.02.17-18. - Történelmi Terem Európa Bajnokság, Budapest

    Nahóczki Péter - veterán férfi - I. hely - Európa Bajnok!!!

    2016.02.06. - W.A. kvalifikációs teremíjász verseny, Miskolc

    Román Bálint Dániel - csigás, kadet - I.hely
    Vereska Pál - tradicionális, férfi - I.hely
    Pozsgai Barnabás - vadászreflex, senior - II.hely
    Farkasné Tóth Katalin - tradicionális, nő - II.hely

  • репортеръ