• вентиляции Днепропетровск
  • автономное отопление Днепропетровск
  • монтаж кондиционера Днепропетровск
  • отделочные работы Днепропетровск
  • металлоконструкции Днепропетровск
  • Eredmények

    Az Unicornis Egri Íjász SE versenyeken elért eredményei

    2016.10.08. Miskolc, Bükk Kupa III. forduló

    Nahóczki Péter - senior, PBHB - I.hely
    Mossóczi Kristóf - ifi, TRLB - I.hely
    Szuromi Zsolt - férfi, HU - I.hely
    Mossóczi Miklós - gyerek, PBHB - II.hely
    Lakatos Tamás - férfi, HU - II.hely
    Szabó Lívia - női, TRRB - III.hely

    A "Bükk Kupa" háromfordulós versenysorozat összesített eredményei:

    Nahóczki Péter - senior, PBHB - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - női, PBHB - I.hely
    Lakatos Tamás - férfi, HU - I.hely
    Szuromi Zsolt - férfi, HU - II.hely
    Mossóczi Miklós - gyerek, PBHB - II.hely
    Kovács Dávid Bendegúz - mini, PBHB - III.hely

    2016.10.01-02. - 3D Országos Bajnokság, Pécel

    Nahóczki Péter - férfi, TRLB - I.hely, Magyar Bajnok!!!
    Román Bálint Dániel - kadet, CU - I.hely, Magyar Bajnok!!!
    Mossóczi Miklós - gyerek, PBHB - I.hely, Magyar Bajnok!!!
    Lakatos Tamás - férfi, HU - II.hely
    Molnár Brendon Ruben - kadet, CU - III.hely

    2016.09.24. Bükk Kupa II. forduló - Felsőtárkány

    Farkasné Tóth Katalin - női, PBHB - I.hely
    Lakatos Tamás - férfi, HU - I.hely
    Mossóczi Kristóf - ifi, TRLB - I.hely
    Nahóczki Péter - férfi, TRLB - I.hely
    Gligor Dávid - ifi, TRRB - II.hely
    Soós Miksa - gyerek, TRRB - II.hely
    Mossóczi Miklós - gyerek, PBHB - II.hely
    Vincze Krisztián - férfi, TRLB - III.hely
    Dúró Zsombor - gyerek, TRRB - III.hely

    2016.09.17. Történelmi Magyar Bajnokság, Eger

    Nahóczki Péter - veterán, férfi - I.hely Magyar Bajnok!
    Mossóczi Katinka - junior, nő - II.hely
    Mossóczi Kristóf - kadet, férfi - II.hely

    2016.08.29-09-03. - HDH IAA Történelmi Íjász Világbajnokság, Gyula

    Nahóczki Péter - senior - I.hely (egyéni)Világbajnok!!!
    Nahóczki Péter - senior - I.hely (csapat)Világbajnok!!!
    Mossóczi Katinka - ifi - I.hely Világbajnok!!!

    Különdíj: Nahóczki Péter - Gyula Várának Bajnoka

    2016.08.22-27. - IAA 3D Világbajnokság, Sopron

    Nahóczki Péter - veterán, PBHB - I.hely VILÁGBAJNOK!!!
    Román Bálint Dániel - kadet, CU - I.hely VILÁGBAJNOK!!!
    Lakatos Tamás - férfi, HU - II.hely (egyéni)
    Lakatos Tamás - férfi, HU - II.hely (csapat)
    Molnár Brendon Ruben - kadet, HU - III.hely

    2016.08.06. Bükk Kupa I.forduló, Nagybarca

    Román Bálint Dániel - ifi, CU - I.hely
    Molnár Brendon Ruben - ifi, HU - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - női, PBHB - II.hely
    Nahóczki Péter - senior, PBHB - I.hely
    Soós Miksa - gyerek, TRRB - III.hely

    2016.07.30-31. 3D GP III. Sasrét

    Román Bálint Dániel - kadet, CU - I.hely
    Lakatos Tamás - férfi, HU - I.hely
    Lévai Gábor - ifi, HU - I.hely
    Papp Enikő - ifi, TRRB - I.hely
    Molnár Brendon Ruben - kadet, HU - II.hely

    2016.06.18-19. - 3D GP II., Felsőtárkány

    Molnár Brendon Ruben - kadet, HU - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - női, PBHB - I.hely
    Vinczepap Áron - mini, PBHB - I.hely
    Dúró Zsombor - gyerek, TRRB - I.hely
    Román Bálint Dániel - kadet, CU - II.hely
    Vereska Pál - férfi, PBHB - II.hely
    Kovács Dávid Bendegúz - mini, PBHB - II.hely
    Szabó Márton - gyerek, TRRB - II.hely
    Papp Enikő - ifi, TRRB - II.hely
    Dúró Gergő - mini, PBHB - III.hely

    2016.06.11. Bükkszentkereszt, 3D

    Román Bálint Dániel - kadet, CU - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - női, PBHB - I.hely
    Nahóczki Péter - férfi, TRLB - I.hely
    Vereska Pál - senior, PBHB - III.hely

  • репортеръ