• вентиляции Днепропетровск
  • автономное отопление Днепропетровск
  • монтаж кондиционера Днепропетровск
  • отделочные работы Днепропетровск
  • металлоконструкции Днепропетровск
  • Eredmények

    Az Unicornis Egri Íjász SE versenyeken elért eredményei

    2017.02.10. Történelmi teremíjász Magyar Bajnokság, Budapest

    Nahóczki Péter - senior, tradicionális - I.hely Magyar Bajnok!!!

    2017.02.09. - 3D Teremíjász Magyar Bajnokság, Budapest

    Nahóczki Péter - senior, TRLB - I.hely Magyar Bajnok!!!
    Lakatos Tamás - férfi, HU - I.hely Magyar Bajnok!!!

    2017.02.04. - Észak-alföldi regionális WA kvalifikációs teremíjász verseny

    Farkasné Tóth Katalin - női, tradicionális - I.hely

    2017.01.28. - Dél Alföldi regionális W.A. kvalifikációs teremíjász verseny, Kecskemét

    Farkasné Tóth Katalin - női, PBHB - I.hely
    Farkas Antal - férfi, PBHB - III.hely

    2017.01.21. - ÉMo-i regionális WA kvalifikációs teremíjász verseny, Miskolc

    Vereska Pál - veterán, tradicionális - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - női, tradicionális - I.hely
    Román Bálint Dániel - kadet, csigás - I.hely
    Pozsgai Barnabás - veterán, vadászreflex - III.hely
    Farkas Antal - férfi, tradicionális - III.hely
    Román Péter - férfi, csigás - III.hely

    2016.10.09. Tápiószentmárton, Pályaíjász Országos Bajnokság

    Farkasné Tóth Katalin - tradicionális, női - I.hely ÚJ MAGYAR CSÚCS!!!! - Magyar Bajnok

    2016.10.08. Miskolc, Bükk Kupa III. forduló

    Nahóczki Péter - senior, PBHB - I.hely
    Mossóczi Kristóf - ifi, TRLB - I.hely
    Szuromi Zsolt - férfi, HU - I.hely
    Mossóczi Miklós - gyerek, PBHB - II.hely
    Lakatos Tamás - férfi, HU - II.hely
    Szabó Lívia - női, TRRB - III.hely

    A "Bükk Kupa" háromfordulós versenysorozat összesített eredményei:

    Nahóczki Péter - senior, PBHB - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - női, PBHB - I.hely
    Lakatos Tamás - férfi, HU - I.hely
    Szuromi Zsolt - férfi, HU - II.hely
    Mossóczi Miklós - gyerek, PBHB - II.hely
    Kovács Dávid Bendegúz - mini, PBHB - III.hely

    2016.10.01-02. - 3D Országos Bajnokság, Pécel

    Nahóczki Péter - férfi, TRLB - I.hely, Magyar Bajnok!!!
    Román Bálint Dániel - kadet, CU - I.hely, Magyar Bajnok!!!
    Mossóczi Miklós - gyerek, PBHB - I.hely, Magyar Bajnok!!!
    Lakatos Tamás - férfi, HU - II.hely
    Molnár Brendon Ruben - kadet, CU - III.hely

    2016.09.24. Bükk Kupa II. forduló - Felsőtárkány

    Farkasné Tóth Katalin - női, PBHB - I.hely
    Lakatos Tamás - férfi, HU - I.hely
    Mossóczi Kristóf - ifi, TRLB - I.hely
    Nahóczki Péter - férfi, TRLB - I.hely
    Gligor Dávid - ifi, TRRB - II.hely
    Soós Miksa - gyerek, TRRB - II.hely
    Mossóczi Miklós - gyerek, PBHB - II.hely
    Vincze Krisztián - férfi, TRLB - III.hely
    Dúró Zsombor - gyerek, TRRB - III.hely

    2016.09.17. Történelmi Magyar Bajnokság, Eger

    Nahóczki Péter - veterán, férfi - I.hely Magyar Bajnok!
    Mossóczi Katinka - junior, nő - II.hely
    Mossóczi Kristóf - kadet, férfi - II.hely

  • репортеръ