• вентиляции Днепропетровск
  • автономное отопление Днепропетровск
  • монтаж кондиционера Днепропетровск
  • отделочные работы Днепропетровск
  • металлоконструкции Днепропетровск
  • Eredmények

    Az Unicornis Egri Íjász SE versenyeken elért eredményei

    2007.06.30. - Tiszaújváros - 3D

    Román Péter vadászreflex felnőtt II.hely
    Román Bálint Dániel csigás, mini III.hely
    Takács Dávid tradicionális, ifi II.hely
    Prokai Gábor tradicionális, ifi III.hely

    2007.06.07. Miskolc, minősítő - 3D

    Takács Dezső számszeríj II.hely

    2007.05.26-27. Arló 3D GP

    Takács Dávid trad. ifi I.hely
    Szamos György olimpiai II.hely

    2007.05.19. - Tardos, II: Kentaur Kupa - 3D

    Román Péter Férfi TR RB kategória II.hely
    Takács Dávid Ifi TR LB kategória II.hely
    Szamos György Férfi OL kategória I.hely
    Takács Dezső Férfi CRB kategória II.hely

    2007.05.12. - Dédestapolcsány II. Várerdei Kupa - 3D

    Gubán Zoltán Felnőtt trad. kategória I.hely
    Takács Dávid Ifi trad. kategória I.hely
    Forgács Balázs Felnőtt trad. kategória II.hely
    Bartók Tamás Felnőtt trad. kategória III.hely
    Szamos Máté Gyerek kategória II.hely
    Fülöp Zsófia Gyerek kategória III.hely
    Takács Dezső Férfi számszeríj kategória I.hely

    2007.04.22. - Tiszaújváros - 3D

    Takács Dávid TRBB ifi kategória III. hely
    Gubán Zoltán TRBB felnőtt kategória III. hely

    2007.03.17. - Bogács - 3D

    Takács Dávid TRBB ifi kategória III. hely

    2007.02.14. - Mezőnyárád - 3D

    Lovász Mariann Felnőtt női kategória II.hely
    Takács Dávid Ifjúsági fiú kategória I.hely

    2006.11.25. - Tiszafüred - „Örömíjász” Verseny

    Fülöp Zsófia Gyerkőc kategória III.hely
    Gubán Zoltán Felnőtt férfi kategória III.hely
    Román Bálint Dániel Gyerkőc kategória II.hely
    Takács Dávid Ifjúsági fiú kategória I.hely

    2006.10.07. - Mátraszele - 3D

    Bótáné
    Kelemen Judit Katalin  
    TRBB felnőtt női
    kategória
    II.helyezés
    Gubán
    Zoltán 
    TRBB felnőtt
    férfi
    kategória
    III.helyezés
    Román
    Bálint
    Dániel 
    mini kategória IV.helyezés
    Takács
    Dávid 
    ifi kategória II.helyezés
  • репортеръ