• вентиляции Днепропетровск
  • автономное отопление Днепропетровск
  • монтаж кондиционера Днепропетровск
  • отделочные работы Днепропетровск
  • металлоконструкции Днепропетровск
  • Eredmények

    Az Unicornis Egri Íjász SE versenyeken elért eredményei

    2018.08.25-26. - 3D Országos Bajnokság

    Román Bálint Dániel - CU, kadet - II.hely

    2018.08.13-19. HDH-IAA Történelmi Íjász Világbajnokság, Történelmi Íjász Nemzeti- és Országos Bajnokság - Gyula

    Világbajnokság:
    Nahóczki Péter - mod.a.tört.íj, férfi - Világbajnok!!!

    Országos Bajnokság:
    Farkasné Tóth Katalin - longbow, női - III.hely

    Távcéllövő Világbajnokság:
    Farkasné Tóth Katalin - III.hely

    2018.08.11-12. - Terepíjász Országos Bajnokság, Felsőtárkány

    Román Bálint Dániel - kadet, csigás - I.hely Magyar Bajnok!!!

    2018.08.04. - Bükk Kupa I. forduló, Kazincbarcika

    TannerEnikő - gyerek, TRRB - I.hely
    Tanner Nándor - gyerek, TRRB - II.hely
    Farkas Melinda - női, TRRB - III.hely

    2018.07.28. - Letizia Pályaíjász OB kvalifikációs verseny, Debrecen

    Farkasné Tóth Katalin - női, tradicionális - I.hely
    Farkas Antal - férfi, tradicionális - III.hely

    csapatverseny:
    Farkasné Tóth Katalin - I.hely

    2018.07.21-22. - Terepíjász GP III., Pécel

    Román Bálint Dániel - kadet, csigás - I.hely

    2018.07.07. - EmReBa V.forduló, Felsőtárkány

    Király Máté - CRB, mini - I.hely
    Tanner Enikő - TRRB, mini - I.hely
    Román Bálint Dániel - CU, ifi - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - PBHB, női I.hely
    Nahóczki Péter - TRLB, felnőtt - I.hely
    Király Lajos Gergő - HU, gyerek - II.hely
    Farkas Melinda - TRRB, női - II.hely
    Kovács Bendegúz - TRRB, gyerek - II.hely
    Tanner Nándor - TRRB, gyerek - III.hely
    Vereska Pál - PBHB, veterán - III.hely

    Az ötfordulós bajnokság eredményei alapján, kategóriájukban és korcsoportjukban Regionális Bajnok címet értek el

    Tanner Enikő - TRRB, mini
    Király Máté - CRB, mini
    Dúró Zsombor - TRRB, gyerek
    Román Bálint Dániel - CU, ifi
    Farkasné Tóth Katalin - TRLB, nő
    Nahóczki Péter - TRLB, férfi
    Román Péter - CU, férfi

    Az ötfordulós bajnokság eredményei alapján, kategóriájukban és korcsoportjukban minősítési szintet értek el:


    Tanner Enikő - TRRB, mini - I.o
    Duró Zsombor - TRRB, gyerek - I.o
    Király Máté - CRB, mini - II.o
    Nahóczki Péter - TRLB, férfi - II.o
    Király Lajos Gergő - HU, gyerek - III.o
    Kovács Bendegúz - TRRB, gyerek - III.o
    Román Bálint Dániel - CU, ifi - III.o

    2018.06.23. - EmReBa IV. forduló, Bükkszentkereszt

    Király Lajos Gergő - gyerek, HU - I.hely
    Király Máté - mini, CRB - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - női, PBHB - I.hely
    Nahóczki Péter - férfi, TRLB - I.hely
    Tanner Enikő - mini, TRRB - I.hely
    Berta Dorina - gyerek, TRRB - II.hely
    Román Péter - férfi, CU - II.hely
    Farkas Melinda - női, TRRB - II.hely
    Kovács Bendegúz - gyerek, TRRB - II.hely
    Tanner Nándor - gyerek, TRRB - III.hely

    2018.05.27. - Suli-íjász Bajnokság, ÉMo-i regionális kvalifikáció

    Duró Zsombor - gyerek, ir.n.ref. - I.hely

    2018.05.27. - Suli-íjász Bajnokság, ÉMo-i regionális kvalifikáció

    Duró Zsombor - gyerek, ir.n.ref. - I.hely

  • репортеръ