• вентиляции Днепропетровск
  • автономное отопление Днепропетровск
  • монтаж кондиционера Днепропетровск
  • отделочные работы Днепропетровск
  • металлоконструкции Днепропетровск
  • Eredmények

    Az Unicornis Egri Íjász SE versenyeken elért eredményei

    2018.04.14. - EmReBa II.forduló, Miskolc

    Király Máté - CRB, mini - I.hely
    Dúró Zsombor - TRRB, gyerek - I.hely
    Tanner Enikő - TRRB, mini - I.hely
    Dúró Gábor - OL, férfi - I.hely
    Nahóczki Péter - TRLB, férfi - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - TRLB, női - I.hely
    Barócsi Ildikó - BB, női - II.hely
    Lakatos Tamás - CU, férfi - II.hely
    Román Bálint Dániel - CU, ifi - II.hely
    Király Lajos Gergő - HU, gyerek - II.hely
    Nagy Benedek - PBHB, mini - II.hely
    Berta Dorina- TRRB, gyerek - III.hely
    Farkas Antal - PBHB, férfi - IV.hely

    2018.04.07. - Sajószentpéter, 3D

    Vereska Pál - veterán, PBHB - II.hely

    2018.04.07. - 3D Évadnyitó, Tápiószentmárton

    Nahóczki Péter - férfi, TRLB - I.hely
    Nagy Benedek - mini, PBHB - II.hely
    Kéri-Lukács Csilla - női, PBHB - II.hely
    Barócsi Ildikó - női, BB - II.hely
    Kéri Zsolt - férfi, PBHB - III.hely

    2018.03.31. - Dobó Kupa - Kvalifikációs történelmi íjászverseny, Eger

    Nahóczki Péter - veterán, mod.a.tört.íj - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - női, vadászíjak - I.hely

    2018.03.24. - EmReBa I. Forduló, Ostoros

    Nahóczki Péter - TRLB, férfi - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - TRLB, női - I.hely
    Dúró Zsombor - TRRB, gyerek - I.hely
    Tanner Enikő - TRRB, mini - I.hely
    Román Bálint Dániel - CU, ifi - I.hely
    Király Máté - CRB, mini - I.hely
    Berta Dorina - TRRB, gyerek - I.hely
    Király Lajos Gergő - HU, gyerek - II.hely
    Bozsik Botond - PBHB, mini - II.hely
    Vereska Pál - PBHB, veterán - II.hely
    Tanner Nándor - TRRB, gyerek - III.hely
    Román Péter - CU, férfi - III.hely
    Szuromi Zsolt - HU, férfi - III.hely

    2018.03.17. - WA Teremíjász Magyar Bajnokság, Budaörs

    Farkasné Tóth Katalin - női, TRLB - I.hely
    Dúró Zsombor - gyerek, TRRB - II.hely
    Vinczepap Áron - gyerek, PBHB - II.hely

    2018.02.17-19. - FEHOVA Intenational 3D Indoor Championship

    Nahóczki Péter - veterán, longbow - I.hely

    2018.02.15-18. - IFAA teremíjász Európa Bajnokság, Budapest

    Román Bálint Dániel - junior, FU - I. hely Európa Bajnok!!!

    2018.02.10. - WA OB kvalifikációs teremíjász verseny - Hajdúhadház

    Dúró Zsombor - gyerek, TRRB - I.hely

    2018.01.27. - IFAA teremíjász Magyar Bajnokság

    Kéri-Lukács Csilla - női, PBHB - II.hely
    Farkasné Tóth Katalin - női, TRLB - III.hely

  • репортеръ