• вентиляции Днепропетровск
  • автономное отопление Днепропетровск
  • монтаж кондиционера Днепропетровск
  • отделочные работы Днепропетровск
  • металлоконструкции Днепропетровск
  • Eredmények

    Az Unicornis Egri Íjász SE versenyeken elért eredményei

    2018.02.17-19. - FEHOVA Intenational 3D Indoor Championship

    Nahóczki Péter - veterán, longbow - I.hely

    2018.02.15-18. - IFAA teremíjász Európa Bajnokság, Budapest

    Román Bálint Dániel - junior, FU - I. hely Európa Bajnok!!!

    2018.02.10. - WA OB kvalifikációs teremíjász verseny - Hajdúhadház

    Dúró Zsombor - gyerek, TRRB - I.hely

    2018.01.27. - IFAA teremíjász Magyar Bajnokság

    Kéri-Lukács Csilla - női, PBHB - II.hely
    Farkasné Tóth Katalin - női, TRLB - III.hely

    2018.01.06. - ÉMo-i Regionális WA teremíjász kvalifikáció verseny

    Farkasné Tóth Katalin - női, TRLB - I.hely
    Kéri Zsolt - férfi, PBHB - I.hely
    Kéri Lukács Csilla - női, PBHB - I.hely
    Vereska Pál - senior, PBHB - II.hely
    Vinczepap Áron - gyerek, PBHB - II.hely

    2017.12.02. - Alsóörs, IFAA teremíjász verseny

    Farkasné Tóth Katalin - női, TRLB - I.hely

    2017.11.18. - MÍSZ ÉMo-i Regionális Íjászbankett

    Lakatos Tamás - férfi - ÉMo-i Régió Év Íjásza díj
    Román Bálint Dániel - kadet - ÉMo-i Régió Év Íjásza díj
    Nahóczki Péter - régióvezetői különdíj - "Maxime Juvenis Sagittarius" (A legnagyobb íjász) cím

    2017.10.22. - Buják, 3D

    Kéri Csilla - PBHB, női - I.hely
    Kéri Zalán - PBHB, gyerek - II.hely
    Kéri Zsolt - PBHB, férfi - I.hely

    2017.10.14. - Bükk Kupa III. forduló, Miskolc

    Lakatos Tamás - férfi, CU - I.hely
    Mossóczy Miklós - ifi, PBHB - I.hely
    Tanner Enikő - mini, PBHB - II.hely
    Dúró Zsombor - gyerek, TRRB - II.hely
    Mossóczy Kristóf- férfi, TRLB - II.hely

    A Bükk Kupa 3 fordulójának végeredménye:

    Lakatos Tamás - férfi, CU - I.hely
    Mossóczy Miklós - ifi, PBHB - I.hely
    Mossóczy Kristóf - férfi, TRLB - I.hely
    Dúró Zsombor - gyerek, TRRB - II.hely
    Király Lajos Gergő - gyerek, TRRB - III.hely

    2017.10.08. Fred Bear Kupa, Tiszaigar

    Farkasné Tóth Katalin - veterán férfi - TRLB - II.hely
    Farkas Antal - felnőtt férfi - PBHB - II.hely
    Lakatos Tamás - felnőtt férfi - CU - II.hely

  • репортеръ