• вентиляции Днепропетровск
  • автономное отопление Днепропетровск
  • монтаж кондиционера Днепропетровск
  • отделочные работы Днепропетровск
  • металлоконструкции Днепропетровск
  • Eredmények

    Az Unicornis Egri Íjász SE versenyeken elért eredményei

    2019.08.03-04. 3D Országos Bajnokság, Felsőtárkány

    Román Bálint Dániel - kadet, CU - I.hely Országos Bajnok!

    2019.07.20. - EmReBa V.forduló, Ostoros

    Mikó Rebeka - HU, gyerek, leány - I.hely
    Vereska Pál - veterán, PBHB - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - TRLB, női - I.hely
    Joó Bálint - CU, gyerek, fiú - II.hely
    Román-Farkas Melinda - férfi, BB - III.hely

    2019.06.22. - EmReBa IV. forduló, Bükkszentkereszt

    Mikó Rebeka - HU, gyerek - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - TRLB, női - I.hely
    Vereska Pál - PBHB, veterán - I.hely
    Vadász László - BB, férfi - II.hely
    Duró Gergő - TRRB, gyerek - III.hely

    2019.06.15. - ÉMo-i kvalifikációs pályaíjász verseny

    Duró Zsombor - serdülő, olimpiai - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - női, longbow - I.hely
    Farkas Antal - férfi, tradicionális - I.hely

    2019.06.08. - Tatai Történelmi kvalifikációs verseny, Tata

    Farkasné Tóth Katalin - női vadászíjak - II.hely

    2019.06.05. - Emberi Erőforrások Minisztériuma

    Román Bálint Dániel
    "Magyarország jó tanulója, jó sportolója 2018" díj

    2019.06.02. Suli jász Bajnokság kvalifikációs pályaverseny, Nagyhegyes

    Duró Zsombor - sedülő, olimpiai - I.hely

    2019.06.01. - Pályaíjász kvalifikációs verseny, Nagyhegyes

    Farkasné Tóth Katalin - női, longbow - I.hely
    Farkas Antal - férfi, tradicionális - I.hely

    2019.06.01-02. - Örkény, 3D GP II.

    Román Bálint Dániel - kadet, CU - II.hely

    2019.04.27. - III.Ostorosi 3D, Ostoros

    Nahóczki Péter - férfi, TRLB - I.hely
    Duró Gábor - férfi, OL - I.hely
    Farkas Antal - férfi, PBHB - I.hely
    Duró Zsombor - gyerek, OL - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - férfi, TRLB - II.hely
    Román Péter - férfi, TRLB - III.hely

  • репортеръ