• вентиляции Днепропетровск
  • автономное отопление Днепропетровск
  • монтаж кондиционера Днепропетровск
  • отделочные работы Днепропетровск
  • металлоконструкции Днепропетровск
  • Eredmények

    Az Unicornis Egri Íjász SE versenyeken elért eredményei

    2017.10.14. - Bükk Kupa III. forduló, Miskolc

    Lakatos Tamás - férfi, CU - I.hely
    Mossóczy Miklós - ifi, PBHB - I.hely
    Tanner Enikő - mini, PBHB - II.hely
    Dúró Zsombor - gyerek, TRRB - II.hely
    Mossóczy Kristóf- férfi, TRLB - II.hely

    A Bükk Kupa 3 fordulójának végeredménye:

    Lakatos Tamás - férfi, CU - I.hely
    Mossóczy Miklós - ifi, PBHB - I.hely
    Mossóczy Kristóf - férfi, TRLB - I.hely
    Dúró Zsombor - gyerek, TRRB - II.hely
    Király Lajos Gergő - gyerek, TRRB - III.hely

    2017.10.08. Fred Bear Kupa, Tiszaigar

    Farkasné Tóth Katalin - veterán férfi - TRLB - II.hely
    Farkas Antal - felnőtt férfi - PBHB - II.hely
    Lakatos Tamás - felnőtt férfi - CU - II.hely

    2017.09.24. - Bükk Kupa II., Felsőtárkány

    Dúró Zsombor - gyerek, TRRB - I.hely
    Mossóczy Miklós - ifi, PBHB - I.hely
    Kovács Bendegúz - mini, TRRB - II.hely
    Lakatos Tamás - férfi, CU - II.hely
    Mossóczy Kristóf - férfi, TRLB - II.hely
    Király Lajos Gergő - gyerek, TRRB - III.hely

    2017.09.09-10. - 3D Magyar Bajnokság, Kétvölgy

    Román Bálint Dániel - kadet, CU - I.hely Magyar Bajnok!!!
    Mossóczy Miklós - gyerek, PBHB - I.hely Magyar Bajnok!!!
    Lakatos Tamás - férfi, HU - III.hely
    Mossóczy Kristóf - ifi, TRLB - I.hely

    2017. évi 3D GP sorozat összesítése:
    Lakatos Tamás - férfi, HU - I.hely

    2017.09.02. - Pályaíjász Magyar Bajnokság, Tápiószentmárton

    Farkasné Tóth Katalin - női, longbow - I.hely
    Vinczepap Áron - gyerek, tradicionális - II.hely

    2017.09.02. - Bükk Kupa I. forduló, Miskolc

    Mossóczy Milós - ifi, PBHB - I.hely
    Mossóczy Kristóf - férfi, TRLB - I.hely
    Dúró Gergő - mini, PBHB - I.hely
    Dúró Gábor - férfi, Ol - I.hely
    Román Bálint Dániel - kadet, CU - I.hely
    Dúró Zsombor - gyerek, TRRB - II.hely
    Tanner Nándor - gyerek, TRRB - III.hely

    2017.08.26. - Ónod, Történelmi íjászverseny

    Bozsik Botond - mini - I.hely

    2017.08.22-26. HDH-IAA Történelmi Európa Bajnokság, Kecskemét

    Mossóczi Kristóf - junior, vadászíj - I.hely Európa Bajnok!
    Nahóczki Péter - veterán, mod.tört.íj - I.hely Európa Bajnok!
    Nahóczki Péter - csapat - II.hely

    2017.08.12. - Ostoros, 3D

    Nahóczki Péter - férfi, TRLB - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - női, TRLB - I.hely
    Román Bálint Dániel - kadet, CU - I.hely
    Lakatos Tamás - férfi, HU - II.hely
    Farkas Melinda - női, TRRB - II.hely
    Román Péter - férfi, CU - II.hely

    2017.08.05. - Kunszentmárton, Távcéllövő Országos Bajnokság

    Nahóczki Péter - Magyar Bajnok MESTERÍJÁSZ

  • репортеръ