• вентиляции Днепропетровск
  • автономное отопление Днепропетровск
  • монтаж кондиционера Днепропетровск
  • отделочные работы Днепропетровск
  • металлоконструкции Днепропетровск
  • Eredmények

    Az Unicornis Egri Íjász SE versenyeken elért eredményei

    2019.04.13. - EmReBa II.forduló, Miskolc

    Kéri-Lukács Csilla - női, PBHB - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - női, TRLB - I.hely
    Nahóczki Péter - veterán, TRLB - I.hely
    Farmosi László - férfi, TRRB - I.hely
    Lakatos Tamás - férfi, CU - II.hely
    Kéri Zsolt - férfi, PBHB - III.hely
    Farkas Melinda - női, TRRB - III.hely
    Szabó Áron - gyerek, TRRB - III.hely

    2019.02.17. - 3D Teremíjász OB, Békéscsaba

    Nahóczki Péter - veterán, TRLB - I.hely Országos Bajnok
    Farkasné Tóth Katalin - női, TRLB - II.hely
    Berta Dorina - mini, TRRB - III.hely

    2019.02.16. Történelmi Teremíjász OB, Békéscsaba

    Nahóczki Péter - senior, vadászíj - II.hely

    2019.01.26. - ÉMo-i regionális WA kvalifikációs teremíjász verseny, Miskolc

    Román Bálint Dániel - ifi, csigás - I.hely
    Duró Zsombor - serdülő, olimpiai - I.hely
    Román Péter - férfi, longbow - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - női, tradicionális - II.hely
    Kéri Zsolt - férfi, tradicionális - III.hely

    2018.11.17. - Regionális Íjászbankett

    Román Bálint Dániel - kadet férfi kategória - ÉMo-i Régió Év Íjásza

    2018.10.06. - Bükk Kupa III. forduló - Miskolc

    Duró Zsombor - gyerek, OL - I.hely
    Farkasné Tóth Katalin - női, TRLB - I.hely
    Nahóczki Péter - férfi, TRLB - I.hely
    Kovács Bendegúz - gyerek, TRRB - II.hely
    Farkas Melinda - női, TRRB - II.hely
    Tanner Enikő - gyerek, TRRB - III.hely
    Tanner Nándor - gyerek, TRRB - III.hely
    Román Bálint Dániel - férfi, CU - III.hely

    A BÜKK KUPA három fordulójának összesíett eredményei:

    Duró Zsombor - gyerek, OL - I.hely
    Farkas Melinda - női, TRRB - II.hely
    Kovács Bendegúz - gyerek, TRRB - II.hely
    Tanner Nándor - gyerek, TRRB - III.hely
    Tanner Enikő - gyerek, TRRB - III.hely

    2018.09.16. - Pályaíjász Országos Bajnokság, Tápiószentmárton

    Farkasné Tóth Katalin - női, TRLB - I.hely Országos Bajnok!!!
    Farkas Antal - férfi, tradicionális - III.hely

    2018.09.15. - Távcélövő Országos Bajnokság

    Farkasné Tóth Katalin - vadászíj, női - II.hely

    2018.09.15. - Bükk Kupa II.forduló, Felsőtárkány

    Duró Zsombor - OL, gyerek - I.hely
    Tanner Enikő - TRRB, gyerek - II.hely
    Kovács Bendegúz - TRRB, gyerek - II.hely
    Pető Éva - BB, női - II.hely
    Farmosi László - TRRB, férfi - II.hely

    2018.09.03. - III.Nomád Világjétékok, Kirgizisztán

    Nahóczki Péter - I.hely

  • репортеръ