• вентиляции Днепропетровск
  • автономное отопление Днепропетровск
  • монтаж кондиционера Днепропетровск
  • отделочные работы Днепропетровск
  • металлоконструкции Днепропетровск
  • Számszeríjász Világbajnokság eredmények

    2009. augusztus 8-9.-én Salzburgan rendezték meg a 3D Számszeríjász Világbajnokságot.
    Az egri - pontosabban az Unicornis - színeket képviselő Takács Dezső is részt vett a rangos eseményen, melyen az előző évi EB eredményéhez méltóan, most is előkelő helyezéssel szerepelt.
    A VB részletes eredménylistáját a következőkben tekintheted meg:

    Rang Name Nation 1st. Day 2nd. Day Total
    11 / 10 / 8 / 5 / 0 / 11 / 10 / 8 / 5 / 0 /
    Men
    1. Janko Pinter Slovenija 9 / 12 / 2 / 1 / 0 / 240 9 / 6 / 8 / 1 / 0 / 228 468
    2. Bernhard Göllner Austria 9 / 9 / 5 / 1 / 0 / 234 6 / 7 / 11 / 0 / 0 / 224 458
    3. Werner Sterbuzel Austria 9 / 8 / 6 / 1 / 0 / 232 8 / 5 / 9 / 2 / 0 / 220 452
    4. Thomas Wienerroither Austria 5 / 10 / 9 / 0 / 0 / 227 5 / 9 / 10 / 0 / 0 / 225 452
    5. Frantisek Cerman CZ Rep. 10 / 5 / 9 / 0 / 0 / 232 3 / 13 / 7 / 0 / 1 / 219 451
    6. Peter Mike Hungary 7 / 7 / 8 / 2 / 0 / 221 8 / 3 / 12 / 1 / 0 / 219 440
    7. Ivan Sykora CZ Rep. 3 /13 / 5 / 2 / 1 / 213 8 / 7 / 7 / 2 / 0 / 224 437
    8. Mario Brauner Austria 7 / 9 / 5 / 2 / 1 / 217 6 / 5 / 10 / 2 / 1 / 206 423
    9. Markus Fuchs Austria 3 / 7 / 10 / 3 / 0 / 198 4 / 10 / 10 / 0 / 0 / 224 422
    10. Axel Heckmann Germany 6 / 5 / 9 / 3 / 0 / 203 5 / 7 / 11 / 1 / 0 / 218 421
    11. Nico Albersdörfer Germany 8 / 2 / 9 / 4 / 1 / 200 5 / 7 / 9 / 3 / 0 / 212 412
    12. Gorazd Grosek Slovenija 4 / 10 / 8 / 1 / 1 / 213 5 / 3 / 13 / 2 / 1 / 199 412
    13. Andreas Wernicke Germany 2 / 8 / 10 / 3 / 1 / 197 7 / 2 / 13 / 2 / 0 / 211 408
    14. Harald Nischan Germany 3 / 8 / 6 / 7 / 0 / 196 3 / 8 / 10 / 2 / 1 / 203 399
    15. Vaclav Tovarnicky CZ Rep. 1 / 5 / 14 / 4 / 0 / 193 5 / 5 / 10 / 4 / 0 / 205 398
    16. Anton Augustin Slovenija 8 / 2 / 8 / 5 / 1 / 197 2 / 9 / 7 / 6 / 0 / 198 395
    17. Damjan Grzincic Slovenija 5 / 5 / 8 / 4 / 2 / 189 3 / 6 / 12 / 3 / 0 / 204 393
    18. Thomas Jetzke Germany 4 / 9 / 8 / 1 / 2 / 203 2 / 9 / 6 / 6 / 1 / 190 393
    19. Harald Gaisbauer Austria 4 / 7 / 8 / 4 / 1 / 198 4 / 5 / 10 / 4 / 1 / 194 392
    20. Dezsö Takacs Hungary 5 / 2 / 10 / 5 / 2 / 180 3 / 7 / 12 / 2 / 0 / 209 389
    21. Hubert Tiefenthaler Austria 3 / 7 / 7 / 7 / 0 / 194 3 / 8 / 7 / 5 / 1 / 194 388
    22. Albert Aistleitner Austria 3 / 5 / 10 / 4 / 2 / 183 5 / 6 / 9 / 3 / 1 / 202 385
    23. Jiri Marik CZ Rep. 4 / 3 / 11 / 3 / 3 / 177 4 / 7 / 9 / 4 / 0 / 206 383
    24. Stefan Roßmann Germany 2 / 4 / 14 / 3 / 1 / 189 1 / 6 / 12 / 4 / 1 / 187 376
    25. Sandi Huic Hungary 0 / 4 / 13 / 4 / 3 / 164 4 / 7 / 10 / 3 / 0 / 209 373
    26. Alois Zellner Germany 0 / 9 / 11 / 3 / 1 / 193 1 / 4 / 13 / 5 / 1 / 180 373
    27. Herbert Nischan Germany 5 / 5 / 7 / 5 / 2 / 186 4 / 4 / 10 / 4 / 2 / 184 370
    28. Mathias Krempien Germany 2 / 7 / 10 / 4 / 1 / 192 2 / 7 / 7 / 6 / 2 / 178 370
    29. Ales Polsak Slovenija 3 / 5 / 9 / 7 / 0 / 190 4 / 2 / 9 / 8 / 1 / 176 366
    30. Torsten Novak Germany 1 / 5 / 12 / 5 / 1 / 182 2 / 3 / 12 / 5 / 2 / 173 355
    31. Peter Skrlep Slovenija 3 / 3 / 12 / 3 / 3 / 174 1 / 9 / 6 / 6 / 2 / 179 353
    32. Rainer Lindner Austria 0 / 5 / 8 / 11 / 0 / 169 1 / 4 / 14 / 3 / 2 / 178 347
    33. Bernd Gaal Germany 2 / 3 / 9 / 5 / 5 / 149 2 / 6 / 11 / 5 / 0 / 195 344
    34. Bert Toyoda Germany 1 / 5 / 8 / 5 / 5 / 150 2 / 5 / 8 / 8 / 1 / 176 326
    35. Gabor Lazar Hungary 4 / 2 / 3 / 1 / 14 / 93 4 / 9 / 8 / 3 / 0 / 213 306
    36. Medard Plesnik Slovenija 3 / 1 / 6 / 10 / 4 / 141 1 / 6 / 7 / 6 / 4 / 157 298
    37. Gunnar von Lingen Germany 0 / 3 / 7 / 11 / 3 / 141 0 / 0 / 6 / 13 / 5 / 113 254
    38. Hendrik Gorek Germany 0 4 / 9 / 8 / 3 / 0 / 213 213
    39. Rudi Schmid Germany 5 / 7 / 10 / 1 / 1 / 210 0 210

    Women
    1. Conny Heinz Germany 4 / 8 / 7 / 5 / 0 / 205 4 / 5 / 10 / 5 / 0 / 199 404
    2. Annett Lutzens Germany 2 / 4 / 9 / 7 / 2 / 169 1 / 5 / 10 / 6 / 2 / 171 340
    3. Bettina Pausch Austria 3 / 6 / 2 / 12 / 1 / 169 0 / 4 / 7 / 12 / 1 / 156 325
    4. Elke Schneider Germany 1 / 6 / 7 / 6 / 4 / 157 0 / 3 / 8 / 8 / 5 / 134 291

    Juniors
    1. Stefan Mairinger Austria 6 / 7 / 8 / 2 / 1 / 210 7 / 3 / 11 / 2 / 1 / 205 415
    2. Tim Betzien Austria 0 / 0 / 5 / 12 / 7 / 100 0 / 0 / 1 / 11 / 12 / 63 163

    Seniors
    1. Helmut Zweiling Germany 3 / 10 / 9 / 2 / 0 / 215 9 / 7 / 6 / 2 / 0 / 227 442
    2. Robert Zohar Slovenija 1 / 8 / 12 / 3 / 0 / 202 2 / 10 / 7 / 5/ 0 / 203 405
    3. Toni Vamberger Slovenija 3 / 9 / 8 / 3 / 1 / 202 4 / 7 / 7 / 3 / 3 / 185 387
    4. Joachim Jaenke Germany 3 / 3 / 8 / 8 / 2 / 167 4 / 3 / 9 / 6 / 2 / 176 343
    5. Dr. Otto Wimmer Austria 2 / 5 / 4 / 10 / 3 / 154 0 / 4 / 8 / 9 / 3 / 149 303

  • репортеръ