• вентиляции Днепропетровск
  • автономное отопление Днепропетровск
  • монтаж кондиционера Днепропетровск
  • отделочные работы Днепропетровск
  • металлоконструкции Днепропетровск
  • VI."Unicornis" Kupa, 2011.10.22. - Versenyeredmények

    CRB, senior

    Berecz Béla 124

    CRB, férfi

    Balázs Gábor 176
    Szász Róbert 168
    Szabó László 168
    Lázár Gábor 155
    Takács Dezső 144
    Koncz Dávid 140
    Farkas János 118

    CRB, ifi

    Szász Gábor 151

    CU, férfi

    Teleki Péter 331
    Bálint József 324
    Bodnár János 309
    Zeke Zoltán 301
    Kegyes Csaba 291
    Hadházi Árpád 284

    CU, női

    Benőcs Boglárka 300

    CU, senior

    Gábor János 135

    HU, férfi

    Horváth László 365
    Neufeld Jenő 358
    Dr. Szentmiklóssy Zoltán 347
    Kovács Zsolt 334
    Guzi István 331
    Rigó József 319
    Fejér István 317
    Bata Imre 313
    ifj.Lévay Tibor 300
    Dr. Czeglédi Csaba 285
    Böszörményi László 283
    Sivák Gábor 276
    Csapó Ferenc 275
    Czeróczki Béla 270
    Kacsmarik Gábor 261
    Mihály Tamás 259
    Pogány Miklós 248
    Gál József 233
    Mezei Róbert 220

    HU,mini

    Kormos Vikingka 252
    Román Bálint Dániel 234

    CB, férfi

    Fehér György 229
    Bori János 166

    TRRB, senior

    Hütter Attila 161

    TRRB, férfi

    Tóth Géza 341
    Kövesligeti István 272
    Bencze Zsolt 272
    Hegedüs Krisztián 267
    Sepsi István 257
    Farmosi László 253
    Csontos Sándor 235
    Pozsgai Barnabás 235
    Németh Gergely 212
    Kasza Gábor 208
    id.Pető Gábor 172
    Kádár Gyula 166
    Tirpák Zsolt 151
    Lévai Gergely 137
    Bolyki Ferenc 101

    TRRB, női

    Fülöp Zsófia 165
    Dr. Vas Leona Szibilla 102

    TRRB, ifi

    Farkas Ábel 252
    Lévai Gábor 133

    TRRB, gyerek, fiú

    Szabó Marcell 242
    Farkas Máté Bendegúz 234
    Molnár Brendon Ruben 224

    TRRB, gyerek, leány

    Polgári Brigitta 173
    Bolyki Jázmin 157

    TRRB, mini

    Ladányi Dominik 209
    Marquaerd Attila 186
    Taska Kincső 63

    BB, senior

    Zolnai Sándor 214

    BB, férfi

    Nahóczki Péter 351
    Kriston László 278
    F.Kiss Zoltán 135

    TRLB, férfi

    Majoros József 283
    Dr. Popovics János 279
    Lukács Lóránt 176
    Vincze Krisztián 173
    Ladányi Róbert 171

    TRLB, ifi

    Antal Petrik 183

    TRLB, mini

    Sogel Samuel 197

    PBHB, senior, férfi

    Bialkó Gusztáv 228
    Dobos István 193

    PBHB, senior, női

    Benczéné Oláh Rozália 165

    PBHB, mini

    Nagy Botond 251
    Taska Balázs 240
    Jacsó Tamás Máte 206
    Sós Miksa 189
    Marquaerd Donát 172
    Sogel Simon 94

    PBHB,férfi

    Bujdosó Mihály 271
    Oláh Tibor 256
    Halmai László 252
    Vereska Pál 233
    Kasza Péter 212
    Keresztessy László 202
    Deák Márton 197
    Gódor Róbert 196
    Pázmándi László 196
    Medve Balázs 191
    Pesti Zsolt 188
    Póczos Tamás 188
    Sipeki Károly 188
    Pozsonyi István 181
    Nagy Krisztián 171
    Bakó Attila 167
    Burinda Tamás 122
    Kerekes Mihály 120
    Cseh Dávid 108

    PBHB, női

    Pisák Erika 233
    Nagy Lenka 139
    Markó Ninetta 107

    PBHB, ifi

    Elek Dávid 191
    ifj.Pető Gábor 148
    ifj.Halmai László 138

    PBHB, gyerek

    Sipeki Endre 260
    Farkas Balázs 257
    Szűcs Bence 244
    Pesti Máté 184

    GRATULÁLUNK MINDEN VERSENYZŐNEK!!!

    A versenyen figyelmetlenségből adódóan két kategóriánál a harmadik helyezett tévesen lett kihirdetve, de itt az eredménylistában már a valós eredmények és helyezések szerepelnek.
    Ezúton is elnézést kérek Halmai Lászlótól (ffi, PBHB), és Szűcs Bencétől (gyerek, PBHB), akik az eredményhirdetéskor nem állhattak dobogóra a tévedés miatt, de természetesen a félreértések tisztázása után megkapták az őket megillető okleveleket és érmeket.

  • репортеръ